fbpx

Sala weselna Poznań i okolice

Organizujemy wesela, imprezy okolicznościowe, spływy kajakowe.

Nie jest łatwo znaleźć wymarzone miejsce na wesele. Dziś mamy bowiem całe mnóstwo sal, agroturystyk, restauracji bądź innych obiektów podejmujących się organizacji rodzinnych imprez. Osoby zamieszkujące Poznań i okolice zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kaczego Brzegu — niezwykłej sali weselnej ulokowanej w Rożnowicach nieopodal stolicy Wielkopolski. Jesteśmy przekonani, że organizacja wyjątkowej uroczystości, jaką jest wesele, w posiadłości Kaczy Brzeg to doskonały pomysł zarówno dla osób planujących mniejsze, jak i większe przyjęcie. U nas pomieścimy bowiem nawet 250 gości!

Nietuzinkowe wnętrza i smaczna kuchnia, czyli powody, dla których warto zorganizować wesele w Kaczym Brzegu

Jako że Rożnowice mieszczą się niedaleko Obornik, z oferty weselnej naszej agroturystyki chętnie korzystają również mieszkańcy Poznania i okolic. Niewątpliwym atutem uroczystości w sali weselnej w Kaczym Brzegu jest to, że proponujemy prawdziwą ucztę dla podniebienia, oferując specjały spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Co ważne, zapewniamy pełen serwis i wsparcie personelu, możliwość personalizacji menu, a także kompleksową pomoc w zakresie pozostałych czynności związanych z planowaniem wesela — od dekoracji sali, aż po oprawę muzyczną.

Przyjęcie weselne, o jakim marzysz — agroturystyka nieopodal Poznania i okolic

Kaczy Brzeg mieści się w sąsiedztwie rezerwatu Wełna, co sprawia, że ma do zaoferowania prawdziwie malownicze widoki i iście sielską atmosferę. Podczas organizacji uroczystości dbamy nie tylko zgodną z oczekiwaniami Pary Młodej dekorację sali weselnej, ale też wyśmienite jedzenie, pełną oprawę muzyczną, a także rozmaite dodatkowe atrakcje. Szukają Państwo idealnego miejsca na ten wyjątkowy dzień? W grę wchodzą wyłącznie Poznań i okolice? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sali weselnej w Kaczym Brzegu. Dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować przyjęcie z uwzględnieniem wszystkich Państwa oczekiwań. Zapraszamy!