fbpx

Firmowy wyjazd integracyjny

Organizujemy wesela, imprezy okolicznościowe, spływy kajakowe.

Integracyjny event firmowy to najlepsza — i często jedyna — okazja do zacieśnienia więzi między pracownikami firmy. To czas, w którym wszyscy mają okazję spotkać się poza zakładem pracy, w relaksującej, niezobowiązującej atmosferze, nawiązując przyjacielskie relacje. Takie wyjazdy są doskonałym sposobem na integrację zespołu i poprawienie efektywności pracy w dalszej perspektywie. Gdzie organizować takie firmowe wyjazdy integracyjne? Zapraszamy do Kaczego Brzegu!

Jak zorganizować firmowy wyjazd integracyjny?

Firmowy wyjazd integracyjny to nie tylko doskonała okazja do nawiązania bliższych znajomości ze współpracownikami, ale też do organizacji szkoleń i warsztatów, które pozwolą na zdobycie nowych umiejętności, podniesienie kwalifikacji pracowników i poprawienie efektywności pracy. Organizacja firmowego wyjazdu integracyjnego nie jest jednak łatwym zadaniem. Trzeba przemyśleć oraz zaplanować wiele kwestii, takich jak miejsce wyjazdu, termin, budżet, program czy atrakcje. Wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik, aby nie napotkać nieprzyjemnych niespodzianek. Najlepszym sposobem jest skorzystanie z zewnętrznej pomocy. W Kaczym Brzegu zapewniamy kompleksową organizację różnego rodzaju eventów, również tych firmowych.

Idealne miejsce na firmowy wyjazd integracyjny

Decydując się na współpracę z nami, nie trzeba martwić się o nic — zajmiemy się dekorowaniem sali, zaplanowaniem atrakcji w postaci koncertów, zabaw, gier, aktywności fizycznych czy muzyki, zadbamy też o smaczne i zdrowe posiłki przygotowywane na bazie lokalnych produktów. Dysponujemy przestronną salą, która jest w stanie pomieścić nawet 250 osób. Warta uwagi jest sama lokalizacja naszego obiektu. Kaczy Brzeg położony jest na obszarze Natura 2000 nieopodal rzeki Wełny, dzięki czemu do dyspozycji Gości są liczne atrakcje na łonie natury. Malownicze krajobrazy zachęcają tu do błogiego odpoczynku, długich spacerów, a także wyruszenia np. na spływ kajakowy. Przekonaj się, jak zgrany będzie zespół Twojej firmy po kilku dniach spędzonych w naszej agroturystyce!