fbpx

Sala na osiemnastkę Oborniki

Organizujemy wesela, imprezy okolicznościowe, spływy kajakowe.

Osiemnaste urodziny to dla wielu osób wyjątkowy czas. Symboliczne wejście w dorosłość stanowi doskonałą okazję do świętowania z rodziną i przyjaciółmi. Jeżeli szukasz idealnego miejsca na osiemnastkę niedaleko Obornik w Wielkopolsce — dla siebie lub kogoś bliskiego — sprawdź Kaczy Brzeg! Oferujemy wynajem dużej sali biesiadnej, w której zmieści się nawet 300 gości. Dajemy również możliwość skorzystania z usług naszych utalentowanych kucharzy, a także współpracującego z nami zespołu muzyków. Wybranie takiego rozwiązania zapewnia nie tylko odpowiednio udekorowaną przestrzeń do zabawy, ale też smakowite jedzenie czy świetną oprawę muzyczną podczas imprezy.

Sala na osiemnastkę w urokliwym miejscu

Nasza agroturystyka położona jest na obszarze Natura 2000 w Rożnowicach, w pobliżu miejscowości Oborniki w województwie wielkopolskim. Sala, którą udostępniamy do wynajęcia, doskonale nada się na osiemnastkę — bez problemu da się w niej zmieścić zarówno stoły oraz miejsca do siedzenia dla gości, jak i przestrzeń do tańca lub różnych atrakcji. Nieco zmęczeni długą zabawą goście mogą w każdej chwili wyjść na zewnątrz, by odetchnąć świeżym powietrzem, wolnym od obecnego w miastach smogu czy innych zanieczyszczeń. W pogodne noce polecamy również spędzanie czasu pod gwiazdami — tańczenie, a także śpiewanie pod gołym niebem może stanowić świetną rozrywkę.

Niezapomniana osiemnastka w pobliżu Obornik? Tylko na sali w Kaczym Brzegu!

W Kaczym Brzegu mamy wiele lat doświadczenia w organizowaniu różnorodnych imprez okolicznościowych. Dobrze wiemy, jak sprawić, by życzenia Klientów stały się rzeczywistością. Nasza oferta sprawdzi się niezależnie od tego, czy szukasz miejsca na huczną zabawę albo wręcz przeciwnie — spokojną kolację z rodziną i przyjaciółmi. Marzy Ci się niezapomniana osiemnastka w pobliżu Obornik w Wielkopolsce? Gwarantujemy, że impreza na sali w Kaczym Brzegu spełni Twoje oczekiwania! Zachęcamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji i ustalenia szczegółów współpracy.