fbpx

Wesela w kaczym brzegu – STREFA CHILLOUT nocą

Organizujemy wesela, imprezy okolicznościowe, spływy kajakowe.

Wesela w kaczym brzegu – STREFA CHILLOUT nocą

W poprzednich dwóch postach zarysowaliśmy naszą nową opcję weselną – strefę CHILLOUT

W skrócie to nietuzinkowe rozwiązanie dla Par Młodych które pragną by dzień ich ślubu był wyjątkowo wyjątkowy. To miejsce w którym myślimy przede wszystkim o Gościach Weselnych, by mieli odpowiednie miejsce na krótki relaks podczas weselnego szaleństwa. Kto nie spotkał się z sytuacją by podczas tanecznej nocy nie chcieć na moment zaczerpnąć świeżego powietrza, usiąść, wyciągnąć nogi i przez choćby kilka minut dać sobie czas….

Magia tego miejsca pojawia się o zmroku.. Gdy tylko zachodzi słońce, tworzy się tam fantastyczny klimat a przy unikatowej dekoracji można stworzyć coś niesamowitego, coś co na długo pozostanie w naszej pamięci.

Nasza propozycja to połączenie dające ukojenie dla duszy i ciała. Wyobraźcie sobie umościć się na jednym z naszych hamaków i wpatrywać w podświetlony niedaleko staw. Światło wyłaniające się spośród drzew tworzy niesamowity widok który w połączeniu z przyjemnym ciepłym, letnim powietrzem sprawia że po chwili nabieramy sił na dalszą część weselnych atrakcji.

Dla wszystkich tych osób które szukają WYJĄTKOWEGO MIEJSCA gdzie ilość osób nie jest problemem a podejście organizatorów jest unikatowe i dające szeroką paletę pomysłów jak i rozwiązań jesteśmy tu dla Was !

Z przyjemnością sprawimy by Wasze wymarzone wesele ziściło się w najdrobniejszych szczegółach, właśnie u nas, w Kaczym Brzegu !

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, już teraz zarezerwujcie dogodny termin w 2021 roku Jeszcze mamy wolne miejsca !